We carry, we care; we take care...
Rotamar Denizcilik müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda FCL/LCL deniz, hava ve kara taşımalarını, gümrükleme, sigorta, depolama, iç nakliye gibi ek hizmetlerle kombine ederek en optimal şartlarda gerçekleştirmektedir.
Deniz Taşımacılığı
Sektörde uzun yıllar deneyimli personelimiz, sevkiyatların zamanla yarıştığının farkında olarak yüklemelerin en hızlı şekilde nihai noktalarına varabilmesi için gerekli sevkiyat planlamaları ve operasyonları yapmaktadır.

Sevkiyat süreçlerinin her kademesinde güvenilir, ekonomik ve hızlı servis opsiyonlarını sunarak müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedef edinmiştir.


 

Deniz taşımacılığı hizmetlerimiz:

Hava Taşımacılığı
Rotamar Denizcilik, IATA acenteliği sahibi olup, İstanbul, İzmir ve Ankara gibi ana havalimanlarından dünyanin her noktasına ve tüm destinasyonlardan Türkiye'ye en hızlı ve ekonomik havayolları ile servis seçenekleri sunmaktadır.

Hava taşımacılığı hizmetlerimiz;

Proje Taşımacılığı ve Kara Nakliyesi
Rotamar Denizcilik, geniş yurtdışı acente ağı ile tüm destinasyonlara parsiyel ve komple kara yolu servisi vermektedir. Ağır nakliye ve proje yüklemelerinde en uygun navlun ve servis çözümleri sunmaktadır.

Üretim tesisleri, ağır sanayi, makine ve fabrika taşımalarında yüklemelere uygun projeler üreterek nakliye organizasyonları yapmaktadır.


 

Depolama Hizmetleri
Rotamar Denizcilik, stratejik noktalarda, özel anlaşmaları ile gümrüklü ve gümrüksüz olarak antrepo hizmeti verebilmektedir.

Tehlikeli, bozulabilir ve hassas kargolara özel depolama hizmeti sunulmaktadır.